Wysokoprzetworzone konstrukcje stalowe

Wysokoprzetworzone konstrukcje stalowe

Vlassenroot specjalizuje się w produkcji dużych, precyzyjnych konstrukcji stalowych produkowanych z jak najmniejszymi tolerancjami.

Vlassenroot jest światowym liderem w zakresie cięcia laserowego, gięcia i spawania ramion, platform obrotowych i podwozi ze stali drobnoziarnistej o wysokich własnościach wytrzymałościowych dla hydraulicznych dźwigów teleskopowych. Vlassenroot jest również jednym z najważniejszych graczy w zakresie profili specjalnych dla mostów, wywrotek i tankowców.

XXL

XXL charakteryzuje nasze metody i procesy produkcji w przypadku dużych rozmiarów i produktów złożonych.
Firma Vlassenroot dostarczyła ramiona do jednego z najwyższych dźwigów teleskopowych na świecie (wysokość 132 m), które zostały zaprojektowane specjalnie do zakładania wiatraków.

Precyzja

Vlassenroot zajmuje się obróbką bardzo dużych konstrukcji stalowych z najwyższą precyzją.
Wiercimy otwory w ciężkich spawanych profilach w odległości 5 metrów, z tolerancją zaledwie 0,2 mm. Wytwarzamy segmenty dla hydraulicznych dźwigów teleskopowych o średnicy półtora metra, przy tolerancji poniżej 4 mm.

Jakość

Dozór, kontrola i możliwość śledzenia stanowią dla Vlassenroot centralne pojęcia w procesie produkcji. Gwarantowana jakość i kontrola obiegu dokumentów z ISO 9000.
Pracujemy zgodnie z najściślejszymi standardami jakości i nieustannie dążymy do polepszenia i optymalizacji procesów produkcji.

Cięcie laserowe, gięcie i spawanie stali drobnoziarnistej o wysokich własnościach wytrzymałościowych.

Stal drobnoziarnista o wysokiej wytrzymałości

Vlassenroot korzysta ze stali drobnoziarnistej o wysokiej wytrzymałości (SSAB, RUUKKI i Thyssen), do 1300 Nm/m².
Posiadamy wyjątkowe doświadczenie, know how i środki produkcji, aby poddać te materiały profesjonalnej obróbce.