Wydajność

PLAY

PLAY

PLAY

PLAY

PLAY

Wydajność

Automatyzacja procesów

W firmie Vlassenroot każdy projekt przydzielany jest zespołowi, który w ścisłym kontakcie z klientem organizuje i przestrzega procesu produkcji. Szybki przekaz informacji do zleceniodawców optymalizuje proces produkcji.

Szczególna wydajność i szybkość przepływu

Kontrola jakości

Wszystkie procesy podlegają standaryzacji i kontroli jakości. Wszystkie procesy produkcyjne są również dokładnie udokumentowane. Do gotowej konstrukcji dołącza się dokładną dokumentację, co gwarantuje identyfikowalność materiału i procesu oraz kontrolę jakości. Wszystkie spoiny poddawane są kontroli MP (100%). Na żądanie klienta mogą być przeprowadzone dodatkowe testy jakości.
Rezultatem jest wysoka wydajność i prędkość przepływu, praktycznie bez przerw i przy zachowaniu optymalnej jakości. Dzięki temu Vlassenroot gwarantuje wyjątkowy stosunek jakości do ceny.

Technologia

Vlassenroot ma doskonałe kontakty z dostawcami materiałów i maszyn. Dzięki temu firma może utrzymać, a nawet wzmocnić czołową pozycję w zakresie obróbki. Jesteśmy również w stanie przedstawić naszym klientom najnowsze osiągnięcia w zakresie dziedziny, którą się zajmujemy.

Lokalizacja

Lokalizacje centrów produkcji grupy Vlassenroot są optymalne, aby zapewnić szybki przepływ materiałów i efektywną produkcję w pobliżu klienta.

Inwestycje

Grupa Vlassenroot jest grupą przemysłową posiadającą stabilne podstawy finansowe. W ciągu mniej niż 8 lat zainwestowano ponad 50 milionów euro w badania naukowe, infrastrukturę i ludzi.

Innowacyjność

Grupa Vlassenroot nieustannie inwestuje w rozwój urządzeń w celu umożliwienia obróbki najnowszych materiałów i/lub realizacji innowacyjnych konstrukcji.

1999: Vlassenroot ściśle współpracuje z Clusta (IWT) i Holland Rail Consult nad projektami profili cichych mostów
2001: Vlassenroot zaprojektowało oprzyrządowanie do zaokrąglania segmentów dla dźwigów teleskopowych
2002: Zainstalowanie urządzenia do gięcia 35 mm INOX, przy długości 14 metrów – bez widocznych linii gięcia
2004: Vlassenroot zapoczątkowała badanie laserowego spawania wysięgników teleskopowych.
2006: Pełnowartościowa alternatywa dla odpornej na rozciąganie stali w budowie dźwigów teleskopowych.
2008: Pierwszy test praktyczny spawania laserowego potwierdza przewidywania dotyczące spawania ramion teleskopowych.